Červen 2011

Budete se dívat na GA o prázdninách ?

16. června 2011 v 18:11
Tak co ? :) Hlasujte v aketě ↓

Postavy

16. června 2011 v 18:04
Další postavy dodám později :) teď nějak nestíhám,ale budete tu mít většinu. Určitě dodám Lexie,Marka,Arizonu apod..

Jinak zatím pro Vás nemám žádně novinky ze světa Grey's Anatomy. :D :P
Prostě si jen musíte počkat do září kdy se začně vysílat 8.série.

Šéf rezident

1. června 2011 v 13:57 O seriálu


Měla sem anketu s názvem "Kdo se stane šéf rezidentem?". 10 z Vás odpovědělo "Alex Karev" . Bohužel (nebo bohudík?) ste se mýlili a novým šéf rezidentem se stala April Kepner.

Kolik z Vás to čekalo ? Já osobně teda vůbec. Taky sem si myslela že to bude Alex ale chtěla sem ať je to Meredith. Avšak kdo neviděl poslední díl tak se mu moc omlouvám za vyzrazení. :P ;)

Odvisílán finálový díl !

1. června 2011 v 13:49 Nové díly
Omlouvám se,že jsme tady v poslední době nebyla,ale mám toho moc. ;)
Nejen pro mě je smutné že ve čtvrtek (20.5.2011) byl odvisílán poslední díl 7.série ! Název tohoto dílu můžete přečíst v předešlém článku a taky můžete shlédnout Promo a Sneak Peeky. Samo že jen ti co chcou a ti co neviděli díl 22. ;) Titulky a samotný díl můžete stáhnout na téhle webovce http://www.greys-anatomy.cz/ .

Další pokračování Grey's Anatomy bude až v září tohoto roku. Název dílu je zatím nezámý. Jediné co Vám s jistotou řeknu je,že to bude 1.díl 8.série. :P

A taky jedna smutná novinka pro příznivce Dereka Sheperda(Patrick Dempsey). Prohlásil že po 8. sérii s Grey's Anatomy končí !! .. Uvidíme jak to ještě všechno bude.. :(

Taky tady dám jeden odkaz na YT . Našla sem jedno video. Doporučuji shlédnutí a sdílet dál !! ;) http://www.youtube.com/watch?v=JdGKy2eVK68&feature=share .